JAK DZIAŁAM
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ
PRZECZYTAJ

JAK DZIAŁAM

przeczytaj

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

Jak działam

Ponieważ nie ma dwóch takich samych nieruchomości, dlatego każde zlecenie jest nowym wyzwaniem do którego podchodzę indywidualnie. Proces sprzedaży/kupna nieruchomości zaczynam od rozmowy, w trakcie której poznaję potrzeby i oczekiwania klienta. Uzyskane informacje poddaję drobiazgowej analizie dobierając skuteczne narzędzia marketingowe. Wykorzystuję najnowocześniejsze techniki sprzedaży i prezentacji ofert. Moje algorytmy działania są nacechowane nie tylko innowacyjnością, ale przede wszystkim skutecznością.
Ofertę sprzedaży nieruchomości przygotowuję w sposób nieszablonowy i profesjonalny aby skutecznie wyróżniała się wśród ofert konkurencji.

Proces sprzedaży/kupna/najmu zawsze związany jest z ryzykiem pojawienia się trudności, wymagających często specjalistycznej wiedzy oraz znajomości odpowiednich przepisów prawa. Ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo klientów jest dla mnie najważniejsze, sprawuję kontrolę nad każdym etapem. Począwszy od podpisania umowy o pośrednictwie, poprzez weryfikację stanu prawnego, bieżące raportowanie postępów realizacji przyjętego zlecenia, prowadzenie negocjacji, przygotowanie dokumentów do transakcji, towarzyszenie przy umowach przedwstępnych czy akcie notarialnym, aż do chwili przekazania nieruchomości.

Ważnym aspektem jest to, że współpracuję ze sprawdzonymi partnerami: radcą prawnym, rzeczoznawcą, geodetą, notariuszami, doradcami kredytowymi. Dzięki temu zapewniam kompleksową obsługę oraz bezpieczeństwo transakcji.
Gwarantuję szacunek dla Państwa czasu i pieniędzy. Pragnę, abyście mieli poczucie, że jesteście kimś wyjątkowym oraz, że Wasza sprawa jest dla Mnie tak samo ważna jak dla Was.

Kredytowanie nieruchomości

financing, housebuilding, to build-3536755.jpg

Za pomocą kredytu hipotecznego można sfinansować zakup mieszkania na rynku wtórnym i pierwotnym, zakup lub budowę domu, remont lub adaptacje nieruchomości, wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego, przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności, wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu oraz zakup działki. Okres kredytowania może wynieść nawet 35 lat.
Zanim rozpoczniesz poszukiwania swojej wymarzonej nieruchomości umów się z Moim doradcą finansowym, który zbada Twoją zdolność kredytową i odpowie na nurtujące Cię pytania. Na spotkaniu szczegółowo wyjaśni Ci jak będzie przebiegał cały proces oraz jak długo w Twoim przypadku może trwać.

Decydując się na współpracę z moim doradcą finansowym pamiętaj, że:

– usługa ta jest bezpłatna,
– odpowiednia wiedza doradcy  i dostęp do bogatej oferty kilkunastu banków, pozwoli na przedstawienie Ci najlepszych opcji finansowania,
– w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, doradca spotka się z Tobą i wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania, 
– będzie do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tego potrzebujesz, pomagając w kompletowaniu dokumentacji oraz kontaktach z bankiem,
– współpracując z moim doradcą zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. W jednym miejscu otrzymasz rzetelną ofertę oraz odpowiedź które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

chcesz sprzedać - kupić - wynająć

Zapraszam na bezpłatną konsultację

Scroll to Top