JAK DZIAŁAM
CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

PRZECZYTAJ

JAK DZIAŁAM

przeczytaj

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ

Jak działam

Ponieważ nie ma dwóch takich samych nieruchomości, dlatego każde zlecenie jest nowym wyzwaniem do którego podchodzę indywidualnie.

Jako doświadczony, licencjonowany pośrednik, działam na podstawie rzetelnych i transparentnych zapisów w umowie pośrednictwa, które po kolei, szczegółowo z Tobą omawiam i indywidualnie ustalam. Nie „gram na dwa fronty” . Podpisując umowę z Tobą jako stroną transakcji, reprezentuję tylko Ciebie, co wyraźnie w umowie zaznaczam. W tym przypadku jasne jest to, dla kogo negocjuję oraz czyje interesy stawiam na pierwszym miejscu.

Proces współpracy, zaczynam od rozmowy, w trakcie której poznaję Twoje potrzeby i oczekiwania. Uzyskane informacje poddaję drobiazgowej analizie dobierając skuteczne narzędzia marketingowe.  Mój sposób działania, nacechowany  jest nie tylko innowacyjnością, ale przede wszystkim skutecznością.

Ofertę przygotowuję w sposób nieszablonowy i profesjonalny. Wykonuję dobre zdjęcia, szczegółowy plan mieszkania oraz przygotowuję materiały promocyjne wyróżniające się na tle konkurencji, uwzględniając jednocześnie najlepsze aspekty Twojej nieruchomości.

Ponieważ swoje wynagrodzenie pobieram tylko od jednej strony transakcji, informuję o Twojej ofercie zaprzyjaźnionych agentów nieruchomości, inwestorów oraz osoby zapisane w bazie klientów poszukujących. Często to właśnie oni decydują o zakupie.

 

Przeprowadzam skuteczną i zróżnicowaną promocję oferty w wybranych portalach branżowych oraz w mediach społecznościowych z dbałością o jej stałą widoczność dla potencjalnych nabywców. 

Komunikuję się z potencjalnymi nabywcami, przeprowadzam prezentacje nieruchomości, oraz jeżeli tylko sobie życzysz – negocjuję dla Ciebie najbardziej korzystne warunki transakcji.

Towarzyszę Ci przy podpisywaniu protokołu uzgodnień, umowy przedwstępnej/rezerwacyjnej oraz akcie notarialnym, przez cały czas służąc swoją pomocą. Przygotowuję transakcję u notariusza, oraz organizuję wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do jej realizacji.

Przygotowuję protokół zdawczo-odbiorczy, dokumenty zdawcze do ENEA i PGNiG oraz dokonuję przekazania kluczy nowemu nabywcy.

Proces transakcji, często związany jest z ryzykiem pojawienia się trudności, wymagających specjalistycznej wiedzy oraz znajomości odpowiednich przepisów prawa. Współpracuję z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami, geodetami i doradcami finansowymi. 

Ponieważ Twoja satysfakcja i bezpieczeństwo jest dla mnie najważniejsze, sprawuję kontrolę nad każdym etapem. Na bieżąco troszczę się o wszystkie szczegóły, dbam o dobry klimat współpracy oraz satysfakcje stron. Gwarantuję szacunek dla Twojego czasu i pieniędzy. 

Kredytowanie nieruchomości

financing, housebuilding, to build-3536755.jpg

Za pomocą kredytu hipotecznego można sfinansować zakup mieszkania na rynku wtórnym i pierwotnym, zakup lub budowę domu, remont lub adaptacje nieruchomości, wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego, przekształcenie lokatorskiego lub własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu w prawo własności, wykończenie, remont lub modernizację wybudowanego mieszkania lub domu oraz zakup działki. Okres kredytowania może wynieść nawet 35 lat.
Zanim rozpoczniesz poszukiwania swojej wymarzonej nieruchomości umów się z moim doradcą finansowym, który zbada Twoją zdolność kredytową i odpowie na nurtujące Cię pytania. Na spotkaniu szczegółowo wyjaśni Ci jak będzie przebiegał cały proces oraz jak długo w Twoim przypadku może trwać.

Decydując się na współpracę z moim doradcą finansowym pamiętaj, że:

– usługa ta jest bezpłatna,
– odpowiednia wiedza doradcy  i dostęp do bogatej oferty kilkunastu banków, pozwoli na przedstawienie Ci najlepszych opcji finansowania,
– w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, doradca spotka się z Tobą i wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania, 
– będzie do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tego potrzebujesz, pomagając w kompletowaniu dokumentacji oraz kontaktach z bankiem,
– współpracując z moim doradcą zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. W jednym miejscu otrzymasz rzetelną ofertę oraz odpowiedź które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze.

chcesz sprzedać - kupić - wynająć

Zapraszam na bezpłatną konsultację

Scroll to Top